No idejas līdz rezultātam

Nereti sapņojam par lietām, kurām pietrūkst pa visam nedaudz...


1. Budžeta noteikšana

Kad ideja par savu māju ir radusies, ieplāno mājas būvniecībai paredzēto budžetu. Budžets palīdzēs tev ātri pieņemt lēmumus gan par mājas izmēru, dizainu, materiāliem un papildaprīkojumu

2. Mājas skice

Te sākas aizraujošākais! Savas mājas radīšana, mājas dizaina un aprīkojuma izvēle. Tu vari arī izvēlēties māju ar pelēko apdari un laika gaitā pats parūpēties par iekšējo apdari. Vai arī saņemt māju ar pilnu iekšējo apdari pēc tavām vēlmēm. Izvēle ir tavā ziņā!

3. Ražošana

Atkarībā no mājas dizaina un aprīkojuma, ražošanas process aizņems no 4 - 8 nedēļām pēc atbilstošo maksājumu saņemšanas.

4. Piegāde un uzstādīšana

Kad māja gatava, tā tiks uzcelta uz kravas auto un aizvesta pie tevis uz jebkuru vietu Latvijā. Uz vietas māju sagaidīs mūsu komanda, kas to uzstādīs nodošanai tev

5. Lai sāktu, sazinies ar mums

Pieteikt konsultāciju

Iegādājieties mūsu mājiņas un pirtis uz nomaksu

Iegādājoties mūsu pirtis un mājiņas uz nomaksu, jūs ne tikai nodrošināt sev komfortu un estētisku dzīvesvietu, bet arī saņemat vairākas priekšrocības, kas apliecina mūsu kvalitāti un klientu apmierinātību.

Mēs vēlamies nodrošināt pieejamību visiem klientiem, sniedzot iespēju iegādāties mūsu pirtis un mājiņas uz nomaksu. Tas ļauj izvēlēties mājokli, ko jūs vēlaties, un samaksāt par to pakāpeniski, atvieglojot finansiālo slogu.

Mēs esam apņēmušies radīt kvalitatīvas pirtis un mājiņas, kas izpilda jūsu vēlmes un prasības. Lai iegādātos mūsu produktus uz nomaksu vai uzzinātu vairāk par garantiju un mūsu kvalitāti, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izveidot jūsu sapņu pirti vai mājiņu, un nodrošināt jums gandarījumu un mieru.

Pirkumu grozs